Обавјештење о ревакцинацији

Ljekarski pregledi djece Dom zdravlja Doboj У складу са актуелном епидемиолошком ситуацијом у региону и избијањем епидемије морбила (оспица) обавјештавају се родитељи све дјеце рођене 2013. године да се јаве у просторије Хигијенско епидемиолошке службе Дома здравља у Добоју како би примили ревакцину МРП и тако спријечили могућу инфекцију.
За детаљније информације обратите се на телефон 053 490 326
Напомена: са собом понијети здравствену књижицу.

Љекарски прегледи за упис дјеце у први разред - 12 - 29.3.2019.

Ljekarski pregledi djece Dom zdravlja Doboj Од 12.3. до 29.3.2019. ЈЗУ Дом здравља Добој организује љекарске прегледе за упис дјеце у први разред основних школа на подручју Града Добоја.
Прегледи дјеце ће се обављати од 7.00 до 14.00 часова сваки радни дан у амбулантама породичне медицине у главној згради Дома здравља, а у теренским амбулантама у складу са распоредом рада љекара у тој амбуланти.
У случају да дијете из оправданих разлога не обави преглед у наведеном термину, потребно је да се јави у свој тим породичне медицине Дома здравља Добој.