DR ANDREA TOMIĆ DOBITNICA ZLATNE ZAHVALNICE UDRUŽENJA DOKTORA PORODIČNE MEDICINE REPUBLIKE SRPSKE
Sa velikim ponosom i zadovoljstvom ističemo da je dr Andrea Tomić dobitnica Zlatne zahvalnice Udruženja doktora porodične medicine Republike Srpske za izuzetan doprinos i podršku u radu Udruženja.
Ovo značajno priznanje potvrda je predanog rada, stručnosti i posvećenosti unapređenju porodične medicine, kao i kontinuiranog zalaganja za kvalitetniju zdravstvenu zaštitu pacijenata.
Ponosni smo što u našem kolektivu imamo stručnjake čiji trud, znanje i profesionalizam prepoznaju relevantne institucije i strukovna udruženja.
Čestitamo dr Andrei Tomić na ovom velikom priznanju i želimo joj mnogo uspjeha u daljem radu!



























