PREDSTAVNICI MULTIDISCIPLINARNOG CENTRA DOMA ZDRAVLJA DOBOJ ODRŽALI EDUKATIVNO PREDAVANJE
Na poziv Savjeta učenika Osnovne škola “Dositej Obradović”, predstavnici Multidisciplinarnog centra JZU Dom zdravlja Doboj održali su edukativno predavanje na temu puberteta.
Tokom predavanja učenici su imali priliku da razgovaraju o fizičkim, emocionalnim i psihološkim promjenama koje prate period odrastanja, uz naglasak na značaj zdravih životnih navika, samopouzdanja i otvorene komunikacije.
Zahvaljujemo se učenicima i nastavnom osoblju na srdačnom prijemu, aktivnom učešću i interesovanju za ovu važnu temu.




























